Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - Dolnośląskie - Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych - MATRYMONIALNE PAN, PAN SZUKA ŻONY


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

1799  osób na stronie   469 881 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Dojrzałe jest piękne  DOJRZAŁE JEST PIĘKNE
ID: 449255
Dolnośląskie - WROCŁAW I OKOLCE
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Chciałbym poznać miłą, zadbaną, dojrzałą panią (chętnie po 60-tce), która byłaby zainteresowana dłuższą znajomością z nieco młodszym partnerem. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Może odezwie się znudzona życiem bądź zaniedbywana mężatka, pragnąca oderwać się nieco od codziennych problemów i stać się ponownie obiektem męskiego zainteresowania? Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :) Poza tym zawsze intrygowały mnie nieco starsze, dojrzałe kobiety. Uważam, że właśnie takie kobiety są najbardziej interesujące.
Co do mnie: 48-latek, zadbany, podobno przystojny. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. Odpowiem na każdy mail.

 Może też szukasz ...  MOŻE TEŻ SZUKASZ ...
ID: 448091
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Może uda mi się tą drogą poznać miłą, sympatyczną panią (wiek nie ma większego znaczenia, powiedzmy do 55lat), która podobnie jak ja, czuje się samotna, brak jej czułości, miłości, przytulenia czy też zwykłej rozmowy? Może razem uda nam się choć na chwilę oderwać od własnych problemów i przeżyć czasem miłe chwile? Mam na myśli w miarę stałą aczkolwiek niezobowiązującą znajomość, opartą o wzajemną przyjaźń. Nie jestem zwolennikiem przygód, miło by było mieć jedną, stałą partnerkę. Jeśli czujesz się osamotniona, niedoceniona i masz ochotę przeżyć coś miłego, trochę szalonego - pisz śmiało. Nieważne czy jesteś w związku czy samotna, liczy się chęć zmiany swego życia. Jeśli chodzi o mnie, jestem w miarę przystojnym, młodo wyglądającym 50-latkiem,zdrowym,zadbanym,niepalącym,za sporym temperamentem. Więcej informacji na maila. Naprawdę-warto chyba spróbować :))

 Poznajmy się   POZNAJMY SIĘ
ID: 444064
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Nie jestem już młodzieniaszkiem lecz jak to się mówi dojrzałym mężczyzną (okolice 50-tki). Zadbanym, kulturalnym. Podobno nawet przystojnym (180/86, blondyn, niebieskie oczy). Na co dzień niby wszystko jest ok. W czym więc tkwi problem? Otóż brakuje mi bliskości tej drugiej osoby, czułości, dotyku ... . Nie ukrywam, iż mimo swojego wieku mam dość spore potrzeby jak i możliwości w "tych sprawach". Nie oznacza to jednak, że jestem maniakiem seksualnym i wciąż szukam okazji. Wprost przeciwnie. Przygodne, jednorazowe przygody mnie nie interesują. Poszukuję kogoś, kto znajduje się w podobnej sytuacji i również pragnie poznać kogoś do takiej relacji. Nadmienię, że zależy mi na dłuższej znajomości z jedną kobietą. Jeszcze jedna istotna sprawa, której nie chcę ukrywać. Otóż, jestem od długiego czasu w związku. Może nieco dziwnym gdyż na co dzień nie jesteśmy razem. Mieszkamy osobno a widujemy się przeważnie w weekendy. Przyznam, że nie jest to dla mnie wymarzona sytuacja. Co więcej, moja przyjaciółka w sprawach damsko-męskich wykazuje raczej nikłe zainteresowanie. Ja natomiast, jak już wspomniałem, mam swoje potrzeby i zaczyna mi to doskwierać coraz bardziej. Ileż można radzić sobie samemu w tej sytuacji? Pomyślałem więc, że być może znajdę tu kobietę, która ma podobny problem. Kobietę, której również brak czułości, bliskości, przytulenia, zwykłego dotyku lub rozmowy. Nieistotne czy jesteś samotna czy nie. Nie zamierzam niszczyć ani Twojego ani własnego związku. Nie będę ingerował w Twe życie prywatne. Pragnę jedynie spędzenia czasem miłych, wspólnych chwil. Byśmy mieli do siebie zaufanie i mogli na siebie nawzajem liczyć. Czy znajdę tu taką kobietę? Nie stawiam wymagań co do wyglądu i wieku. Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna. Ważne byś również tego chciała, była sympatyczna, miała poczucie humoru i co najważniejsze chciała nieco odmienić swe dotychczasowe monotonne i szare życie. Myślę, że zawsze warto próbować, niż później żałować, że się nie odważyło. Odpowiem na każdą wiadomość.

 Marzę o długiej przyjaźni  MARZĘ O DŁUGIEJ PRZYJAŹNI
ID: 443987
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Od dłuższego już czasu myślę o długiej, trwałej przyjaźni z sympatyczną, starszą ode mnie kobietą. Większość mężczyzn poszukuje młodszych kobiet. Ja przeciwnie - wolę te dojrzałe. I nie mam tu na myśli jednorazowej przygody. Liczę na dłuższą znajomość, opartą przede wszystkim na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Jeśli więc znajdzie się we Wrocławiu Pani, w wieku 45-65 lat, mająca ochotę na taki związek - chętnie się z nią zaprzyjaźnię.Stan cywilny nie stanowi większego problemu, jednak mile widziana samotna Pani. Jeśli marzysz o oderwaniu się od codziennych problemów, poczuć się ponownie pożądaną kobietą to anons ten kieruję właśnie do Ciebie. Szukam jednej kobiety. Nie interesuje mnie żadnego rodzaju s.....ring. Co do mnie, jestem ponoć dość przystojnym 40-parolatkiem, 180/86, zadbanym, niepalącym, ze sporym temperamentem, samotnym. Kulturalnym i wykształconym. Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Jeśli znajdzie się zainteresowana Pani, proszę o odzew. Na pewno odpiszę. Gwarantuję pełną dyskrecję.


 Dłuższa przyjaźń  DŁUŻSZA PRZYJAŹŃ
ID: 442918
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Witam Panie. Od dłuższego czasu przeglądam anonse na tym portalu, w końcu zdecydowałem się dodać swój. Co prawda nie wiem czy uda mi się spowodować jakikolwiek odzew ale postanowiłem spróbować. Może na początek coś o mnie. Nie jestem już młodzieniaszkiem lecz jak to się mówi dojrzałym mężczyzną (okolice 50-tki). Zadbanym, kulturalnym. Podobno nawet przystojnym (180/88, blondyn, niebieskie oczy). Mieszkam i pracuję we Wrocławiu. Na co dzień niby wszystko jest ok. W czym więc tkwi problem? Otóż brakuje mi bliskości tej drugiej osoby, czułości, dotyku ... . Nie ukrywam, iż mimo swojego wieku mam dość spore potrzeby jak i możliwości w "tych sprawach". Nie oznacza to jednak, że jestem maniakiem seksualnym i wciąż szukam okazji. Wprost przeciwnie. Przygodne, jednorazowe przygody mnie nie interesują. Poszukuję kogoś, kto znajduje się w podobnej sytuacji i również pragnie poznać kogoś do takiej relacji. Nadmienię, że zależy mi na trwałej, dłuższej znajomości z jedną kobietą. Jeszcze jedna istotna sprawa, której nie chcę ukrywać. Otóż, jestem od długiego czasu w związku. Może nieco dziwnym gdyż na co dzień nie jesteśmy razem. Mieszkamy osobno a widujemy się przeważnie tylko w weekendy. Przyznam, że nie jest to dla mnie wymarzona i komfortowa sytuacja. Co więcej, moja przyjaciółka w sprawach damsko-męskich wykazuje praktycznie zerowe zainteresowanie. Ja natomiast, jak już wspomniałem, mam spore potrzeby więc zaczyna mi to doskwierać coraz bardziej. Ileż można radzić sobie samemu w tej sytuacji? Pomyślałem więc, że być może znajdę tu kobietę, która ma podobny problem. Kobietę, której również brak czułości, bliskości, przytulenia, czy zwykłego dotyku lub rozmowy. Nieistotne czy jesteś więc samotna czy w związku. Nie zamierzam niszczyć Twojego ani własnego związku. Nie będę ingerował w Twe życie prywatne. Pragnę jedynie spędzenia czasem miłych, wspólnych chwil. Pragnę również by połączyła nas przy tym przyjaźń. Byśmy mieli do siebie nawzajem zaufanie i mogli na siebie liczyć. Czy znajdę tu taką kobietę? nie stawiam wymagań co do wyglądu i wieku. Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna. Ważne byś również tego chciała, była sympatyczna, miała poczucie humoru i co najważniejsze chciała nieco odmienić swe dotychczasowe monotonne i szare życie. Myślę, że zawsze warto próbować, niż później żałować, że się nie odważyło choćby spróbować. Odpowiem na każdą wiadomość.

 Też odczuwasz samotność?  TEŻ ODCZUWASZ SAMOTNOŚĆ?
ID: 442683
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Marzę by poznać i zaprzyjaźnić się na dłużej z miłą, sympatyczną kobietą. Nieważne ile masz lat,18 czy 60 (ja dobiegam 50-tki). Każda kobieta zasługuje na uwagę i w każdym wieku ma w sobie coś pięknego. Ważne jest tylko to, byś również tego chciała. Szukam kobiety, która podobnie jak ja, czuje się samotna, brak jej czułości, bliskości ..... . Niby wszystko mam, pracę, mieszkanie, auto. Jednak to tylko część życia, wciąż czegoś a raczej kogoś brakuje ... . Może razem uda nam się choć na chwilę oderwać od własnych problemów i przeżyć miłe chwile? Mam tu na myśli w miarę stałą znajomość. Nie jestem zwolennikiem przygód, miło by było mieć jedną, stałą partnerkę. Jeśli więc czujesz się osamotniona, niedoceniona i masz ochotę przeżyć coś miłego i trochę szalonego - pisz śmiało. Nieistotne czy jesteś w związku czy samotna, liczy się chęć zmiany swego życia. Więcej informacji na maila. Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi. Naprawdę-warto chyba spróbować :))


 Jesteś dojrzałą kobietą?  JESTEŚ DOJRZAŁĄ KOBIETĄ?
ID: 441425
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Jak zauważyłem,większość mężczyzn poszukuje młodszych kobiet. Pragną zamienić swe żony czy partnerki na młodsze "ciała". Ja wprost przeciwnie - szukam miłej, zadbanej, dojrzałej Pani (w wieku powiedzmy 45- 65 lat),zainteresowanej dłuższą znajomością. Marzę o takiej relacji. Nie ukrywam, że bardzo podnieca mnie dojrzałe kobiece ciało. Uważam, że dojrzałe kobiety są atrakcyjne (jeśli ktoś wmawia Ci, że nie - nie wierz w to!), interesujące, mają poukładane w głowach i co najważniejsze - wiedzą czego oczekują od życia. Jeśli jesteś właśnie taką kobietą, pragniesz jeszcze korzystać w pełni z życia, szukasz urozmaicenia i odmiany - napisz proszę. Liczę na dłuższą znajomość, jednorazowe przygody mnie nie interesują. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Proszę, przełam wszelkie opory i napisz. Naprawdę nie masz powodu do wstydu, dojrzałe ciało jest tez piękne.Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :)
Co do mnie: 49-latek, zadbany, podobno przystojny, 180/88, niebieskooki blondyn. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. aktualnie samotny. Odpowiem na każdy mail. Pozdrawiam


 Może Ty również?  MOŻE TY RÓWNIEŻ?
ID: 433135
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Witam wszystkie Panie. Od dłuższego czasu przeglądam anonse na tym portalu, w końcu zdecydowałem się dodać swój. Co prawda nie wiem czy uda mi się spowodować jakikolwiek odzew ale postanowiłem spróbować. Może na początek coś o mnie. Nie jestem już młodzieniaszkiem lecz jak to się mówi dojrzałym mężczyzną (okolice 50-tki). Zadbanym, kulturalnym. Podobno nawet przystojnym (180/88, blondyn, niebieskie oczy). Mieszkam i pracuję we Wrocławiu (Śródmieście). Na co dzień niby wszystko jest ok. W czym więc tkwi problem? Otóż brakuje mi bliskości tej drugiej osoby, czułości, dotyku ... . Nie ukrywam, iż mimo swojego wieku mam dość spore potrzeby jak i możliwości w "tych sprawach". Nie oznacza to jednak, że jestem maniakiem seksualnym i wciąż szukam okazji. Wprost przeciwnie. Przygodne, jednorazowe przygody mnie nie interesują. Poszukuję kogoś, kto znajduje się w podobnej sytuacji i również pragnie poznać kogoś do takiej relacji. Nadmienię, że zależy mi na trwałej, dłuższej znajomości z jedną kobietą. Jeszcze jedna istotna sprawa, której nie chcę ukrywać. Otóż, jestem od długiego czasu w związku. Może nieco dziwnym gdyż na co dzień nie jesteśmy razem. Mieszkamy osobno a widujemy się przeważnie tylko w weekendy. Przyznam, że nie jest to dla mnie wymarzona i komfortowa sytuacja. Co więcej, moja przyjaciółka w sprawach damsko-męskich wykazuje praktycznie zerowe zainteresowanie. Ja natomiast, jak już wspomniałem, mam spore potrzeby więc zaczyna mi to doskwierać coraz bardziej. Ileż można radzić sobie samemu w tej sytuacji? Pomyślałem więc, że być może znajdę tu kobietę, która ma podobny problem. Kobietę, której również brak czułości, bliskości, przytulenia, czy zwykłego dotyku lub rozmowy. Nieistotne czy jesteś więc samotna czy w związku. Nie zamierzam niszczyć Twojego ani własnego związku. Nie będę ingerował w Twe życie prywatne. Pragnę jedynie spędzenia czasem miłych, wspólnych chwil. Pragnę również by połączyła nas przy tym przyjaźń. Byśmy mieli do siebie nawzajem zaufanie i mogli na siebie liczyć. Czy znajdę tu taką kobietę? nie stawiam wymagań co do wyglądu i wieku. Każda kobieta jest na swój sposób atrakcyjna. Ważne byś również tego chciała, była sympatyczna, miała poczucie humoru i co najważniejsze chciała nieco odmienić swe dotychczasowe monotonne i szare życie. Myślę, że zawsze warto próbować, niż później żałować, że się nie odważyło choćby spróbować. Odpowiem na każdą wiadomość.

 Marzę o dojrzałej kobiecie  MARZĘ O DOJRZAŁEJ KOBIECIE
ID: 433023
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Chciałbym znaleźć i poznać miłą, zadbaną, dojrzałą kobietę (w wieku 50- 70 lat), która byłaby zainteresowana dłuższą znajomością z nieco młodszym partnerem. Marzę o znajomości z jedną panią. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :) Poza tym zawsze intrygowały mnie nieco starsze, dojrzałe kobiety.
Co do mnie: 48-latek, zadbany, podobno przystojny, 180/86, niebieskooki blondyn. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. Odpowiem na każdy mail. Pozdrawiam.


 Masz ochotę?  MASZ OCHOTĘ?
ID: 430597
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: MATRYMONIALNE PAN

Poznam zadbaną, atrakcyjną kobietę, której brakuje oralnych pieszczot. Jeśli lubisz być pieszczona w ten właśnie sposób to znaczy, że szukam właśnie Ciebie. Uwielbiam robić to długo i namiętnie. I to zupełnie bezinteresownie. Możemy spotykać się kiedy tylko zechcesz, po to by spełnić Twe fantazje. Nie interesują mnie panie z agencji, nastawione na zysk. Liczę na dłuższą znajomość opartą na przyjaźni i wzajemnym zaufaniu. Może odezwie się jakaś zaniedbywana mężatka lub znudzona, zabiegana kobieta? Uwielbiam całować, lizać, ssać ...... . Rozchylę Twe nóżki i z rozkoszą zanurzę tam swój języczek.
Sprawia mi to ogromną przyjemność. Tobie również? Nie żądam żadnego rewanżu, chyba że też to lubisz. Wiek pani: 17-40 lat. Posiadam lokum i w miarę swojego czasu, jestem do Twojej dyspozycji, choćby codziennie na miłą chwilkę.
Co do mnie: zadbany, pracujący, kulturalny.
Odpowiem na każdy mail.


Strona: 1 / 28Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: [1]234567891011121314151617181920

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności