Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - Dolnośląskie - Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych - SADO-MASO, BDSM, BONDADGE, FETYSZ, SPANKING - PANIE


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

1789  osób na stronie   469 881 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Uległy dla Pani  ULEGŁY DLA PANI
ID: 464012
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Posłuszny i uległy z natury pokornie prosi o przyjęcie na służbę do dominującej Pani. Zrobię wszystko co Pani zechce i rozkaże. Marzę o tym od dawna, jednak dopiero teraz zebrałem się na odwagę. Chcę służyć Pani ale pragnę czuć się bezpiecznie. Na wszystko inne się zgadzam. Oczywiście Pani może wykorzystywać mnie jak tylko zechce. Mogę dbać o to, by Pani zapewnić wszelkie przyjemności. Mogę dbać o Pani stopy, pośladki, bieliznę. To Pani ma się czuć dobrze, ja jestem od spełniania poleceń. Pragnę prawdziwej Pani-Dominy, zajmującej się tym z powołania, dla przyjemności a nie dla znalezienia sponsora. Co do mnie: jestem zwykłym facetem, pracującym, zadbanym, z wyższym wykształceniem. Dość przystojnym, o ile ma to dla Pani jakiekolwiek znaczenie. Pragnę tylko służyć swojej Pani. Pragnę czuć, że ją mam. Bardzo o to proszę. Więcej informacji podam w prywatnych mailach.


 A/M(ogłaszają się Panie   A/M(OGŁASZAJĄ SIĘ PANIE
ID: 453477
Dolnośląskie - ZGORZELEC
do anonsu dostępny jest: NUMER TELEFONU - wyświetl
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Witam mam na imię Paweł mam 44 lata i szukam dominy w klimacie BDSM i chciałbym zostać twoją męska dziwką w sexi damskich ciuszkach długich kozakach na wysokim obcasie gorset smycz obroże knebel stringi poczoszki gorset maska na twarz i być wykorzystany przez moją panią domine straponem

* osoba która zamieściła ten anons preferuje bezpośredni kontakt drogą telefoniczną - możesz również wysłać tradycyjną odpowiedź


 Zagubiona ...  ZAGUBIONA ...
ID: 450536
Dolnośląskie - WROCŁAW I OKOLCE
odpowiedzi
2
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Całkowicie zagubiona, uległa i posłuszna 29-letnia suczka pokornie prosi o przyjęcie na służbę do władczego, dominującego Pana. Nie potrafię żyć bez poleceń i decydowania za mnie. Jestem tylko słabą kobietą i potrzebuję Mentora, Opiekuna, Pana. Zrobię wszystko co Pan zadecyduje i rozkaże. Pragnę mieć szczegółowo zaplanowany dzień i noc, zadania do wykonania. Chcę być pod całkowitym wpływem swego Pana. To Pan zdecyduje co na siebie włożę, kiedy i jak wyjdę na ulicę, gdzie będę spała, gdzie i co jadła. Czy zasługuję na karę. Poddam się jej bez sprzeciwu. Tylko proszę, bez bicia. Chcę służyć ale pragnę czuć się bezpiecznie. Na wszystko inne się zgadzam. Zwłaszcza poniżanie, dominację psychiczną itp. Pan może mieć żonę, dziewczynę. Nie liczę na miłość, nie zasługuję na nią. Jestem od spełniania poleceń. To Panu ma być dobrze. Byłam długo w podobnym układzie lecz Pan wyjechał i mnie zostawił. Nie potrafię żyć inaczej....


 Poszukuje na wychowanie  POSZUKUJE NA WYCHOWANIE
ID: 449379
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Poszukuję posłusznej i uległej młodej suczki do relacji typu: Pan-niewolnica. Interesuje mnie stała znajomość, oparta na zaufaniu. Szukam dziewczyny, której uległość sprawia autentyczną przyjemność. Wiązanie, pejcz, wosk, głębokie gardło. Suczka będzie całkowicie zależna od swego Pana. To ja decyduję co będziesz robić, jak wyglądać, jak mnie zaspokajać. Musi wykonywać bez sprzeciwu polecenia i podporządkować się zasadom ustalonym przez Pana. W zakresie obowiązków: umilanie czasu Panu, obowiązki domowe, towarzyszenie Panu na zewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadnych sprzeciwów, z uśmiechem na ustach. Ja nie uznaję słowa "nie".
Ze swej strony zapewniam pełne bezpieczeństwo i opiekę. Stanowczy, zadbany, przystojny 40-parolatek, wyższe wykształcenie. Interesuje mnie stała relacja.


 Pragniesz odmiany?  PRAGNIESZ ODMIANY?
ID: 448203
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Masz dość nudnego, monotonnego seksu? Pragniesz odmiany? Czegoś innego, nowego, mocnego? Marzysz by Cię zdominować? Poczuć się uległą ale jednocześnie pożądaną i bezpieczną? Lubisz mocny sex, długie pieszczoty i podporządkowanie partnerowi? Z przyjemnością Cię poznam. Takiej kobiety właśnie szukam. Nie istotny wiek, stan cywilny itp. ważne byś tego chciała. Reszta przyjdzie sama.

 Pragniesz odmiany?  PRAGNIESZ ODMIANY?
ID: 447912
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Masz dość nudnego, monotonnego seksu? Pragniesz odmiany? Czegoś innego, nowego, mocnego? Marzysz by Cię zdominować? Wiązanie, pejczyk, korek analny, głębokie gardło, dużo, długo, często itp.? Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Poczuć się uległą ale jednocześnie pożądaną i bezpieczną? Lubisz mocny sex, długie pieszczoty i podporządkowanie partnerowi? Z przyjemnością Cię poznam. Takiej kobiety właśnie szukam. Nie istotny wiek, stan cywilny itp. ważne byś tego chciała. Reszta przyjdzie sama.


 Pisz śmiało  PISZ ŚMIAŁO
ID: 446653
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Masz dość nudnego, monotonnego seksu? Pragniesz odmiany? Czegoś innego, nowego, mocnego? Marzysz by Cię zdominować? Wiązanie, pejczyk, korek analny itp.? Oczywiście wszystko w granicach zdrowego rozsądku. Poczuć się uległą ale jednocześnie pożądaną i bezpieczną? Lubisz długi, mocny sex, długie pieszczoty i podporządkowanie partnerowi? Z przyjemnością Cię poznam. Takiej kobiety właśnie szukam. Nie istotny wiek, stan cywilny itp. ważne byś tego chciała. Reszta przyjdzie sama.

 Pragniesz spróbować?  PRAGNIESZ SPRÓBOWAĆ?
ID: 444092
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

O BDSM nie wiemy zbyt dużo. Do tego potrzebne jest zaufanie do drugiej strony, taka iskra poczucia więzi emocjonalnej, wtedy to jest możliwe.

BDSM to nie upokarzanie, bicie, używanie siły, wyzywanie i znieważanie drugiej osoby. BDSM to delektowanie się sprawianą przyjemnością drugiej osobie, do granic jej możliwości, aż prosi o więcej i więcej. Są różne wersje BDSM Core to wersja gdzie używa się siły np pejcz, rózga. Są ludzie, którzy odczuwają podniecenie z lekkiego bólu. Sters to wersja pomiędzy. Soft to najbardziej zmysłowa i delikatna odmiana. I tą właśnie odmianę Tobie proponuję. Polega głównie na delikatnych intensywnych pieszczotach ze skrępowanymi przegubami rak i nóg, zawiązanymi oczami i słuchawkami w uszach np. z głośniejszą muzyką. Uległa wtedy musi zdać się całkowicie na Mastera. Musi mu zaufać i się poddać jego pieszczotom. Master nie reaguje na prośby posuwania się o krok dalej. To on decyduje co chce dalej...pieszczoty czy stosunek, a może coś innego. To taka zabawa w kotka i myszkę. Ponoć można dostać szału ze zniecierpliwienia. Sters przyjmuje, że można używać ciepła i zimna do pobudzania erotycznego, np lód lub wosk ze świecy. Wszystko musi być robione z głową, tak łatwo jest skrzywdzić druga osobę. Konieczne jest magiczne słowo STOP i ono jest znakiem dla Mastera, że dalej nie może przekroczyć granicy. W BDSM nie robi się nic wbrew drugiej osobie, wbrew jego przekonaniom, potrzebom i możliwością. Będziesz uległą i posłuszną ale w pełni bezpieczną. Tak to wygląda. Chciałabyś spróbować? ..... Pragniesz bym został Twoim Masterem? Czujesz taką potrzebę? Czekam ........

 Jestes uległa? Szukasz wrażeń?  JESTES ULEGŁA? SZUKASZ WRAŻEŃ?
ID: 432959
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Poszukuję całkowicie uległej suczki do relacji typu: Pan-niewolnica. Interesuje mnie stała znajomość, oparta na zaufaniu. Szukam kobiety, której uległość sprawia autentyczną przyjemność. Jeśli marzysz o gadżetach typu: kajdanki, pejcz, wosk,korek analny. Pragniesz być zdominowana i zniewolona - dobrze trafiłaś. Wiek bez znaczenia. Będziesz całkowicie zależna od swego Pana. To ja decyduję co będziesz robić, jak wyglądać, jak mnie zaspokajać. Musisz wykonywać bez sprzeciwu polecenia i podporządkować się zasadom ustalonym przez Pana. W zakresie obowiązków: umilanie czasu Panu, obowiązki domowe, towarzyszenie Panu na zewnątrz, gdy zajdzie taka potrzeba. Żadnych sprzeciwów, z uśmiechem na ustach. Ja nie uznaję słowa "nie".
Ze swej strony zapewniam pełne bezpieczeństwo i opiekę. Stanowczy, zadbany, przystojny 40-parolatek, wyższe wykształcenie. Interesuje mnie stała relacja z jedną suczką.


 Uległy  ULEGŁY
ID: 431839
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANIE

Posłuszny i uległy z natury pokornie prosi o przyjęcie na służbę do dominującej Pani. Zrobię wszystko co Pani zechce i rozkaże. Marzę o tym od dawna, jednak zawsze brakowało mi odwagi. Chcę służyć Pani ale pragnę czuć się bezpiecznie. Na wszystko inne się zgadzam. Oczywiście Pani może wykorzystywać mnie jak tylko zechce. Mogę dbać o zapewnienie Pani wszelkich przyjemności, o Pani stopy, pośladki, bieliznę. To Pani ma się czuć dobrze, ja jestem od spełniania poleceń. Pragnę prawdziwej Pani-Dominy, zajmującej się tym z powołania, dla przyjemności a nie dla znalezienia sponsora. Co do mnie: jestem zwykłym facetem, pracującym, zadbanym, z wyższym wykształceniem. Dość przystojnym,o ile ma to dla Pani jakiekolwiek znaczenie. Mam spory temperament.Pragnę tylko służyć swojej Pani. Pragnę czuć, że ją mam. Bardzo o to proszę. Więcej informacji podam w prywatnych mailach.


Strona: 1 / 8Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: [1]2345678

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności