Aby otrzymać dostęp do pełnej wersji systemu (miec możliwość odpowiadania oraz przeglądania zdjęć anonsów starszych niż 1 dzień) należy opłacić abonament w wysokości 99 zł - po dokonaniu wpłaty otrzymasz nieograniczony dostęp na 3 miesiące (to zaledwie 54 gr./dzien). W naszej bazie mamy ponad 200 000 anonsów a więc wykupując abonament za jeden kontakt płacisz tylko 0,0005 zł !!! W innych serwisch tego typu opłata SMS'em za 1 kontakt to 12 zł. Wykupująć abonament otrzymujesz również dostęp do dodatkowych funkcji naszego systemu takich możliwość odpowiedzi na wszystkie anonse, dostęp do wszystkich fotek i nrumerów telefonów.

W wersji podstawowej masz pełny dostęp do treści wszystkich ogłoszeń lecz formularz odpowiedzi i zdjęcia dostępne są tylko dla anonsów dodanych na przestrzeni ostatnich 3 dni. Serwis ten działa od maja 1998 r. - jest największym, najstarszym, najbardziej popularnym serwisem towarzyskim w Polsce. Nie marnuj czasu na poszukiwaniu kontaktów na innych stronach u nas znajdziesz wszystko ! Jeżeli masz dodatkowe pytania koniecznie zapoznaj się z POMOCA

Czy 99 zł wydaje wam się to wygórowaną cena za dostęp do naszej bazy ?
Ile wydajesz miesięcznie na telefon ?
Ile kosztowało ubranie które masz na sobie ?
Ile wydałeś na knajpy chcąc poznać kogoś fajnego ?
W innych serwisach za każdy kontakt płacisz SMS'em 12 zł - a co gdy: dane ogłoszenie jest już nie aktualne, konto pocztowe zablokowane, ogłoszenie nie prawdziwe, telefon nie odpowiada - ile będziesz musiał wydać żeby udało Ci się nawiązać kontakt ?

Czy 99 zł nadal wydaje Ci się wygórowaną cena ? Jeżeli nie to zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego...

 
Mail: (to rowniez bedzie twoj login)
Haslo: (wprowadz i zapamietaj haslo)
Potwierdz Haslo: (wprowadz ponownie haslo dla potwierdzenia)
    
 

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności