Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - Dolnośląskie - Wrocław, Jelenia Góra, Legnica, Wałbrzych - ZNAJOMOSC SIECIOWA


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

1313  osób na stronie   469 881 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
 
 Wciąż szukam  WCIĄŻ SZUKAM
ID: 433001
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

W dalszym ciągu pragnę poznać i zaprzyjaźnić się z miłą, sympatyczną kobietą. Nieważne ile masz lat,20 czy 60. Każda kobieta zasługuje na uwagę i w każdym wieku ma w sobie coś pięknego. Ważne jest tylko to, byś również tego chciała. Szukam kobiety, która podobnie jak ja, czuje się samotna, brak jej czułości, bliskości ..... . Niby wszystko mam, pracę, mieszkanie, auto. Jednak to tylko część życia, wciąż czegoś a raczej kogoś brakuje ... . Może razem uda nam się choć na chwilę oderwać od własnych problemów i przeżyć miłe chwile? Mam tu na myśli w miarę stałą znajomość, opartą na przyjaźni i zaufaniu. Nie jestem zwolennikiem przygód, miło by było mieć jedną, stałą partnerkę. Jeśli więc czujesz się osamotniona, niedoceniona i masz ochotę przeżyć coś miłego, trochę szalonego - pisz śmiało. Nieistotne czy jesteś w związku czy samotna, liczy się chęć zmiany swego życia. Jeśli chodzi o mnie, jestem podobno przystojnym, młodo wyglądającym 50-latkiem,zdrowym,zadbanym,niepalącym,za sporym temperamentem. Blondynem o niebieskich oczach. Więcej informacji na maila. Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi. Naprawdę-warto chyba spróbować :))

 Wypieszczę ...  WYPIESZCZĘ ...
ID: 432927
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Szukam niezaspokojonej...;-) Szukam kobiety, której brakuje oralnych pieszczot, lub czującej się nie dopieszczoną w ten sposób. Z przyjemnością zmienię ten stan w błogie zadowolenie, które sprawię moim zwinnym języczkiem i ustami. Nie oczekuję żadnego rewanżu! Uwielbiam to robić i patrzeć jak wrzesz...;-) 40 parolatek, przystojny,zadbany,dyskretny. Nie jestem żadnym świrem czy napaleńcem, po prostu nie jestem obecnie w związku i naszła mnie taka właśnie ochota:-) Nasze życie jest niestety bardzo krótkie, więc szkoda je marnować;-) Nie wstydź się, odezwij się i daj sobie tę przyjemność..;-) PS: Twój wiek w zasadzie bez znaczenia, liczą się tylko dobre chęci;-)Pozdrawiam:-)


 Poznam dojrzałą kobietę  POZNAM DOJRZAŁĄ KOBIETĘ
ID: 431837
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Większość mężczyzn poszukuje tu młodszych partnerek. Pragną zamienić swoje żony lub partnerki na młodsze "ciała". Ja wprost przeciwnie - szukam miłej, zadbanej, dojrzałej kobiety (w wieku powiedzmy 45- 65 lat),zainteresowanej dłuższą znajomością. Uważam, że dojrzałe panie są bardzo pociągające (jeśli ktoś wmawia Ci, że nie - nie wierz w to!), mają poukładane w głowach i co najważniejsze - wiedzą czego oczekują od życia. Jeśli jesteś taką kobietą, pragniesz korzystać w pełni z życia, szukasz urozmaicenia i odmiany - napisz proszę. Jak już wspomniałem, liczę na dłuższą znajomość, jednorazowe przygody mnie nie interesują. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :)
Co do mnie: 50-latek, zadbany, podobno przystojny, 180/86, niebieskooki blondyn. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. Odpowiem na każdy mail.

 Masz podobny problem?  MASZ PODOBNY PROBLEM?
ID: 431729
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Na co dzień jestem w związku. Niestety,moja partnerka nie przejawia większego zainteresowania sprawami seksu. Uważa to za mało istotny element w związku. I tu właśnie mam odmienne zdanie. Bardzo mi tego brakuje. Mam dość duże potrzeby jak i możliwości. Uwielbiam długie pieszczoty i sex. Nie chcę psuć i rozbijać własnego jak i cudzego związku, nie o to mi chodzi. Pomyślałem, że być może znajdę tutaj kobietę, która ma podobny problem. Czyli własne potrzeby dużo większe od swego partnera. Jeśli tak to może warto spróbować razem? Bez rozbijania związków, zazdrości. Zaznaczam, iż zależy mi na dłuższej aczkolwiek niezobowiązującej znajomości z jedną kobietą. Nie interesują mnie jednorazowe, przygodne znajomości. Wiek w zasadzie nie jest zbyt istotny, kobieta w każdym wieku jest interesująca i atrakcyjna. Ważne by była sympatyczna, miła, pogodna i co najważniejsze - szukała tego co ja. Co do mnie: Prawie 50-latek, młodo wyglądający,podobno przystojny (180/86), zadbany, niepalący, wykształcony. Z natury romantyczny i wesoły.
Jeśli podobnie jak ja, odczuwasz pewien niedosyt w swym związku a nie chcesz przy tym zakańczać go - odezwij się proszę. Być może wspólnie uda nam się jakoś urozmaicić i ubarwić nasze związki.Krzysztof

 Jeśli jesteś w podobnej sytuacji ...  JEŚLI JESTEŚ W PODOBNEJ SYTUACJI ...
ID: 430551
Dolnośląskie - WROCŁAW I OKOLICE
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Szukam kogoś, kto znalazł się w podobnej sytuacji. Na co dzień jestem w związku. Dość długim aczkolwiek nieco dziwnym, gdyż nie mieszkamy razem.Spędzamy wspólnie weekendy,rzadziej dni w tygodniu. Moja partnerka nie przejawia zainteresowania wspólnym zamieszkaniem. W czym jednak tkwi największy problem? Otóż, oprócz niechęci wspólnego mieszkania, moja partnerka nie wykazuje większego zainteresowania sprawami seksu. Uważa to za zbędny dodatek w związku. Niestety, ja uważam nieco inaczej. Bardzo mi tego brakuje i pomimo wieku, powiedzmy "średniego" mam dość duże potrzeby jak i możliwości. Niektórzy teraz pewnie powiedzą, iż "te sprawy" nie są najważniejsze w związku. To prawda, jednak mimo wszystko są dość ważne. Nie chcę psuć i rozbijać własnego jak i cudzego związku, nie o to mi chodzi. Dlatego pomyślałem, że być może znajdę kobietę, która ma podobny problem czyli własne potrzeby dużo większe od swego partnera. Jeśli tak to może warto spróbować razem? Bez rozbijania własnych związków, zazdrości. Zależy mi na dłuższej, trwałej aczkolwiek niezobowiązującej znajomości, podpartej przyjaźnią i wzajemnym zaufaniem.Wiek w zasadzie nie jest istotny, kobieta w każdym wieku jest interesująca i atrakcyjna. Ważne by była sympatyczna, miła, pogodna. Co do mnie: 50-latek,dość młodo wyglądający,podobno przystojny (180/88),niebieskooki blondyn. Zadbany, niepalący, wykształcony. Z natury romantyczny i wesoły.
Jeśli więc podobnie jak ja, odczuwasz pewien niedosyt w swym związku a nie chcesz przy tym zakańczać go - odezwij się proszę. Być może wspólnie uda nam się jakoś urozmaicić i ubarwić nasze związki. Pozdrawiam.


 Masz podobny problem?  MASZ PODOBNY PROBLEM?
ID: 429137
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Znalazłaś się w podobnej sytuacji? Otóż, na co dzień jestem w związku. Dość długim aczkolwiek nieco nietypowym gdyż na co dzień nie mieszkamy razem.Spędzamy wspólnie weekendy, czasem dni w tygodniu. Moja partnerka nie przejawia zainteresowania wspólnym zamieszkaniem. W czym tkwi największy problem? Otóż, oprócz niechęci wspólnego mieszkania, moja partnerka nie wykazuje większego zainteresowania sprawami seksu. Uważa to za zbędny dodatek w związku. Niestety, ja uważam nieco inaczej. Bardzo mi tego brakuje i pomimo wieku, powiedzmy "średniego" mam dość duże potrzeby. Niektórzy teraz pewnie powiedzą, iż "te sprawy" nie są najważniejsze. To prawda, jednak są mimo wszystko dość ważne. Nie chcę psuć i rozbijać własnego jak i cudzego związku, nie o to mi chodzi. Dlatego pomyślałem, że być może znajdę tu kobietę, która ma podobny problem czyli własne potrzeby dużo większe od swego partnera. Jeśli tak to może warto spróbować razem? Bez rozbijania własnych związków, zazdrości. Zależy mi na dłuższej, trwałej znajomości.Wiek w zasadzie nie jest istotny, kobieta w każdym wieku jest interesująca i atrakcyjna. Ważne by była sympatyczna, miła, pogodna. Co do mnie: 50-latek,dość młodo wyglądający,podobno przystojny (180/85),niebieskooki blondyn. Zadbany, niepalący, wykształcony. Z natury romantyczny i wesoły.
Jeśli więc podobnie jak ja, odczuwasz pewien niedosyt w swym związku a nie chcesz przy tym zakańczać go - odezwij się proszę. Być może wspólnie uda nam się jakoś urozmaicić i ubarwić nasze związki. Pozdrawiam.

 Przyjaźń i coś więcej.  PRZYJAŹŃ I COŚ WIĘCEJ.
ID: 429056
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Witam Panie. Pragnę poznać i zaprzyjaźnić się z sympatyczną, miłą, dojrzałą kobietą (powiedzmy 45-65 lat). Dlaczego? Otóż dojrzałe panie są konkretne, wiedzą czego oczekują od życia. Poza tym, co bardzo istotne - dojrzałe kobiety mnie pociągają. Jeśli jesteś taką kobietą, masz ochotę na miłą znajomość, pragniesz choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów, mąż stracił lub zmniejszył zainteresowanie Twoją osobą, pragniesz odrobiny czułości, przytulenia, dotyku, wspólnego spaceru, romantycznego wieczoru we dwoje lub po prostu zwykłej przyjacielskiej rozmowy - pisz śmiało. Bez względu na to czy jesteś samotna czy w związku. Dostosuję się do Twych potrzeb. Oczekuje dość przystojny (180/85) 48-latek, zadbany, niepalący, dyskretny, ze sporym temperamentem. Pracujący, z wyższym wykształceniem. Pragnę by połączyła nas dłuższa przyjaźń i wzajemne zaufanie. Jeśli masz podobne zdanie i również szukasz bratniej duszy-proszę, odezwij się. Pozdrawiam i oczekuję na maile.

 Spróbujemy?  SPRÓBUJEMY?
ID: 427930
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Chciałbym poznać i zaprzyjaźnić się na dłużej z miłą, sympatyczną panią (wiek bez znaczenia, powiedzmy do 60lat), która podobnie jak ja, czuje się samotna, brak jej czułości, bliskości ..... . Niby wszystko mam, pracę, mieszkanie, auto. Jednak to tylko część życia, wciąż czegoś a raczej kogoś brak ... . Może razem uda nam się choć na chwilę oderwać od własnych problemów i przeżyć raz na jakiś czas miłe chwile? Mam tu na myśli w miarę stałą znajomość, opartą o przyjaźń i zaufanie. Nie jestem zwolennikiem przygód, miło by było mieć jedną, stałą partnerkę. Jeśli więc czujesz się osamotniona, niedoceniona i masz ochotę przeżyć coś miłego i trochę szalonego - pisz śmiało. Nieważne czy jesteś w związku czy samotna, liczy się chęć zmiany swego życia. Jeśli chodzi o mnie, jestem podobno przystojnym, młodo wyglądającym 50-latkiem,zdrowym,zadbanym,niepalącym,za sporym temperamentem. Blondynem o niebieskich oczach. Więcej informacji na maila. Pozdrawiam i oczekuję odpowiedzi. Naprawdę-warto chyba spróbować :))

 Szukam ...  SZUKAM ...
ID: 427870
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Chciałbym poznać miłą, zadbaną, dojrzałą kobietę (w wieku 45- 65 lat), zainteresowaną dłuższą znajomością. Marzę o znajomości podpartej przyjaźnią i wzajemnym zaufaniem. Stan cywilny oraz wygląd nie stanowią większego problemu. Liczy się wnętrze. Może odezwie się znudzona życiem bądź zaniedbywana mężatka, pragnąca oderwać się nieco od codziennych problemów i stać się ponownie obiektem męskiego zainteresowania? A może kobieta samotna pragnąca nieco urozmaicenia w życiu? Jestem z natury romantykiem i pieszczochem :)ze sporym temperamentem. Uwielbiam buziaczki, przytulanko. Poza tym zawsze intrygowały mnie dojrzałe kobiety.
Co do mnie: niespełna 50-latek, zadbany, podobno przystojny, 180/86, niebieskooki blondyn. Kulturalny, niepalący, z wyższym wykształceniem. Mieszkający i pracujący we Wrocławiu. Obecnie samotny. Odpowiem na każdy mail. Pozdrawiam.

 Naprawdę to lubię  NAPRAWDĘ TO LUBIĘ
ID: 426282
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: ZNAJOMOŚĆ SIECIOWA

Naprawdę nie ma takich kobiet? Wciąż marzę o takiej sytuacji. Poszukuję kobiety spragnionej takich pieszczot. Czy któraś z pań ma na to ochotę? Bezinteresownie wypieszczę "muszelkę" zadbanej kobiety.Uwielbiam to robić, długo, namiętnie. Spotykamy się,ściągasz majteczki a ja klękam między Twoimi nóżkami i zajmuję się "nią". Możesz zrobić sobie np. taką małą przerwę w pracy. Mógłbym klęczeć pod Twoim biurkiem i Cię pieścić. Mogę to również zrobić w Twoim aucie, domu. Nie żądam nic w zamian. Bez obaw. Po prostu naprawdę bardzo to lubię. Wiek powiedzmy do 50 lat. Jedyne wymagania to higiena, zdrowie i dyskrecja. Jestem otwarty na wszelkie propozycje,mile widziany dłuższy układ z jedną panią. Jeśli marzysz o tym - pisz śmiało. Oczekuję na wszelkie maile,najchętniej z fotką. Co do mnie,jestem dość przystojnym,zadbanym 47-latkiem. Kulturalnym, wykształconym, aktualnie samotnym.<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 4 / 40Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 123[4]567891011121314151617181920

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności