Serwis zawiera materiały erotyczne przeznaczone dla osób pełnoletnich !!!
Jeśli nie ukończyłeś 18 lat, musisz opuścić stronę !


Ogłoszenia Towarzyskie - SADO-MASO, BDSM, BONDADGE, FETYSZ, SPANKING - PANOWIE


pokaz tylko ogloszenia z wojewodztwa/kraju:

566  osób na stronie   379 548 ogłoszeń w naszej bazie    NIE ZALOGOWANY - LOGOWANIE
  chcesz być trochę sponiewierana?  CHCESZ BYĆ TROCHĘ SPONIEWIERANA?
ID: 357383
Mazowieckie - WARSZAWA, OKOLICE
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Mężczyzna przed 40 nawiąże ciekawa znajomość z kobietą o skłonościach do uległości.
Ja wiem, na co mam ochotę i wiem, że równie ważne są twoje fantazje. Realizujmy je wspólnie!
Nie szukam związku, szukam towarzyszki klimatycznych zabaw.
Możesz być niedoświadczona, ważne są chęci, otwartość i humor :)

 bardzo uległej poszukuję  BARDZO ULEGŁEJ POSZUKUJĘ
ID: 357336
Mazowieckie - WARSZAWA I OKOLICE
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Poszukuję uległej kobiety 20-35 lat, która chciałaby przeżyć coś fascynującego, odkryć swą drugą naturę. Wiek i wygląd nie mają większego znaczenia. Ważna jest Twoja gotowość oddania i zaufania..bezgraniczne posłuszeństwo- chętnie orientacja bi bo czasami będziemy we trójkę. Gwarantuję bezpieczeństwo, świetną zabawę i niezapomniane doznania. Jeżeli chcesz spełnić swoje fantazje o byciu grzeczną suczką..czekam na wiadomość.

 Proszę o służbę  PROSZĘ O SŁUŻBĘ
ID: 357252
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Uległy i posłuszny 45-letni sługa pokornie prosi o przyjęcie na służbę do władczej, dominującej Pani. Nie potrafię żyć bez poleceń, rozkazów i decydowania za mnie.
Potrzebuję Pani przez duże P. Zrobię wszystko co Pani zechce i rozkaże. Pragnę mieć szczegółowo zaplanowany dzień i noc, zadania do wykonania. Chcę być pod całkowitym wpływem swej Pani. To Pani zdecyduje co na siebie włożę, kiedy i jak wyjdę na ulicę, gdzie będę spał, gdzie i co jadł. Czy zasługuję na karę. Poddam się jej bez sprzeciwu. Chcę służyć ale pragnę czuć się bezpiecznie. Na wszystko inne się zgadzam. Oczywiście Pani może wykorzystywać mnie jak tylko zechce. To Pani ma się czuć dobrze, ja jestem od spełniania poleceń - każdych i o każdej porze. Mam tylko jedną prośbę, o ile sługa może ją mieć. Pragną prawdziwej Pani-Dominy. Zajmującej się tym z powołania, dla przyjemności a nie dla znalezienia sponsora. Co do mnie: jestem zwykłym sługą, pracującym, zadbanym, z wyższym wykształceniem. 180/87, dość przystojnym, o ile ma to dla Pani jakiekolwiek znaczenie. Pragnę tylko spełnić swe marzenie i służyć swojej Pani. Pragnę czuć, że ją mam. Bardzo o to proszę.


 Szukam swojej Pani  SZUKAM SWOJEJ PANI
ID: 357098
Dolnośląskie - WROCŁAW
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Szukam Pani-Dominy,która zechciałaby zostać moją Panią i wprowadzić mnie w te klimaty. Postaram się być pilnym i posłusznym uczniem,spełnię Pani wszystkie życzenia i rozkazy. Pragnę pieścić Twe dziurki, uwielbiam to. Marzę by Pani siadała na mej twarzy. Podporządkuj mnie sobie, decyduj co mogę a czego nie. To Ty Pani będziesz decydować czy mogę i kiedy ulżyć sobie własną ręką, patrząc choćby na skrawek Twego ciała. Mogę prać Twe majteczki, lizać i masować stopy. Robię to po raz pierwszy więc liczę na małą wyrozumiałość.Jestem otwarty na wszelkie propozycje. Co do mnie: zadbany, dość przystojny,dyskretny, samotny, wykształcony, dysponujący własnym mieszkaniem. Czekam z niecierpliwością.Pozdrawiam i czekam na pierwsze lekcje. Twój sługa


 strapon  STRAPON
ID: 357012
Mazowieckie - WARSZAWA
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

poszukuje Kobiety Dziewczyny dominujacej ktora lubi feminizowac i zabawy straponem Panie doswiadczone ale i tez chetne sprobowac moga byc dwie kolezanki zapraszam 40 latek

 BDSM i wakacje  BDSM I WAKACJE
ID: 356877
Cala Polska - WARSZAWA
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Tydzien na Mazurach. Zaprosze dziewczynę w klimatach ostrego BDSM do mojego letniego domu na Mazurach od ca 24-25 sierpnia. Piękny dom i urocze miasteczko na Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich zawsze pełne turystów. Oczywiście pokrywam wszystkie koszty zwiazane z Twoim przyjazdem, pobytem + kieszoknowe. Kilka słów o mnie, facet w średnim wieku, wysportowany, niemonotematyczny z pasjami. Myślę że rozczarowana domem, mną ani pobytem nie będziesz. Fajne knajpki, sklepy i sporo czasu spędzonego z interesującym i zadbanym facetem. Prosze o przemyślane odpowiedzi z fotką. Z uwagi na charakter anonsu - skierowany jest do Pań z całej Polski.
Wszystkie szczegóły w mail.

 wdzięcznej suczki  WDZIĘCZNEJ SUCZKI
ID: 356846
Mazowieckie - WARSZAWA + OKOLICA
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Atrakcyjny 38-latek poszukuje suczki. Twoje doświaczenie nie jest istotne, liczą sie chęci i w miarę podobne zainteresowania do moich.
Na początku nie musi być ostro, ale wiedz, że czekaja cię tortury przjemnością i przyjemność tortur ;) Słowo tortury z przymróżeniem oka.

 Przyjmę sukę na służbę  PRZYJMĘ SUKĘ NA SŁUŻBĘ
ID: 356833
Dolnośląskie - WROCŁAW
odpowiedzi
1
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Pilnie poszukuję uległej suki, pragnącej wiernie służyć swemu Panu. Suka całkowicie podporządkowana i oddana. To ja będę decydował o wszystkim, kiedy i gdzie będziesz spała, jadła, co na siebie włożysz. Nie jestem zwolennikiem bezmyślnego zadawania bólu, preferuję dominację psychiczną, seksualną. Do zadań suki będzie należało m.in. zaspokajanie oralnie, głębokie gardło,z finałem w ustach lub na twarzy,ceniącej smak śmietanki i pragnącej jej na swym ciele. Poza tym dbanie o dom Pana i inne zadania. Suka będzie miała zapewnione pełne bezpieczeństwo i opiekę. oprócz kar, przewiduję nagrody za posłuszeństwo. Wiek i wygląd-nieistotny.Co do mnie-jestem przystojnym 40-parolatkiem,zadbanym,wydepilowanym,niepalącym, z wyższym wykształceniem. Nie wierzę,że nie ma w okolicy takich kobiet.Może więc któraś odezwie się do mnie? Gwarantuję pełną dyskrecję,higienę i bezpieczeństwo.Spełnij swoje marzenia i pisz.Oczekuję na wszelkie oferty,jestem otwarty na wszystkie propozycje.

 ulegly  ULEGLY
ID: 356821
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

poszukuje kobiety dziewczyny dominujacej perwersyjnej do stalych spotkan bez wchodzenia w zycie prywatne interesuje mnie feminizacja strapon itp Panie zainteresowane reszta na priw pozdrawiam

 Poznam spankera w Warszawie  POZNAM SPANKERA W WARSZAWIE
ID: 356819
Mazowieckie - WARSZAWA
kategoria towarzyska: S/M - PANOWIE

Szukam spankera w Warszawie, który lubi wymierzać długie i skutecznie lanie (ja - szczupły, 35 lat). Chętnie w konwencji ojciec, wychowawca lub innej - można się ze mną dogadać. Jeżeli po pierwszym spotkaniu będzie obustronna chęć kontynuacji, to chętnie też regularne spotkania (taki generalnie jest cel). Seks mnie nie interesuje. Nie mam niestety odpowiedniego lokalu, ale zawsze w grę wchodzi jakiś hotel. Jestem też dość elastyczny czasowo.


<<< Pierwsza<< PoprzedniaStrona: 19 / 100Następna >>Ostatnia >>>

Przejdź do: 123456789101112131415161718[19]20

katalog stron randki internetowe oprogramowanie sklepu internetowego darmowe toplisty amatorki darmowe aliasy
katalog stron i sklepów internetowych darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum
rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności