TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | zaopiekuj się mną..w szerszym pojęciu.:)kogo szukam? przede wszystkim kogoś,kto poważnie podchodzi do życia,nie męża,chociaz sama jestem..jeśli można na Ciebie liczyć ,lubisz chwile pełne namiętności,humoru,chcesz fajnej,realnej znajomości z wesołą,wysoką,naturalną,podobno atrakcyjną(nie tylko wizualnie),ciemnowłosą kobietą,chcesz być dla mnie oparciem,napisz .najchętniej poznam kogoś w przedziale 30-40 lat(ja mam 32),wysokiego,bo lubię wysokie obcasy..
wyjatkowo mam dzis wolne..może się poznamy?
jesli chcesz tylko fotek,nie pisz,agencjom dziękuję również.. |