TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Ty tez chcesz coś zmienic?Znacie to uczucie, kiedy wstajecie rano z uśmiechem? Pełni energii i szczęścia, nawet padający deszcz za oknem nie jest w stanie was zniechęcić do działania i spełniania się w swoim życiu? Pamiętacie to uczucie kiedy wszystko wam sie udaje?. To możliwe, jest to efekt waszych własnych wysokich wibracji energetycznych. Najczęściej odczuwalnych, kiedy jesteście zakochani lub odnosicie długo oczekiwane sukcesy.Lecz kiedy raz sie potykasz samoczynnie i nieświadomie sabotujesz swoje działania. Często też pomagają Ci w tym inni poprzez swoją zazdrość czy chęć zniewolenia itp itd. Bywa, że inni działają jak rak, który zjada Cie od wewnątrz. Blokują realizacje Twoich planów. Podłączają sie do Ciebie i ściągają w dół.. Mamy też w sobie kody i blokady z którymi przyszliśmy na świat.
Praca z energią Jest jednym z wielu sposobów na poprawę jakości naszego życia. Wszystko co jest w nas do siebie przyciągamy, wszystko czego tak bardzo się boimy i nie chcemy przyciągamy. Często słyszę od ludzi „ale ja tego tak bardzo nie chciałem“. Ważne jest to żeby wiedzieć czego sie chce co jest pierwszym ważnym krokiem do samorealizacji i szeroko pojętego szczęścia. Kiedy dostajemy prezent od życia w postaci partnera, dobrej pracy, wkrada sie wiele niepewności czy aby na pewno to jest to? Szukamy dziury w całym zamiast otworzyć się i dać pozwolenie na bycie szczęśliwym.Dar, który otrzymałam pozwala mi zajrzeć w człowieka i jego aurę., pozawala w odnalezieniu przyczyn wielu niepowodzeń, które spotykają ludzi. Usunięciu kodów, nakazów zakazów, często też klątw, złożyczeń, leków, nerwobóli, rozwiązanie karmy. Też miejsca, w których przebywamy na codzień mogą na nas wpływać. Przywrócenie płynności naszej własnej energii, którą rozdajemy na prawo i lewo nie będąc tego świadomym.Kiedy pozbieramy to wszystko i zaczniemy pracować-, sam zobaczysz jak zaskakujące rzeczy będą Ci sie przytrafiać, jak ludzie będą na Ciebie reagować, Jak poprawią sie Twoje relacje z ważnymi dla Ciebie osobami. Zostaną przy Tobie osoby które ciągną cię w górę, reszta sama odejdzie. Mniejsze lub większe sukcesy zawodowe... Bo Ty juz będziesz inny... Mając większą świadomość, przestaniesz sobie zadawać pytanie „Dlaczego mnie to spotyka“ Powiesz raczej „ Jak cudownie było to przeżyć“ i pójdziesz do przodu nie oglądając sie za siebie. Trzeba cos puścić żeby przyszło nowe.Pozdrawiam
|