W opisywaniu siebie nie jestem dobra i nie lubie tego robic. :) 176 cm wzrostu i 79 kilo, lekko puszysta, kobiece ksztalty, dlugie wlosy, spory biust.Napisz, moze wlasnie szukamy siebie?