TREŚĆ OGŁOSZENIA NA SCHADZKA.COM | Witam , chciałabym ta drogą poznać zamożnego Pana,najlepiej po 40-ste który wesprze mnie finansowo. Obecnie mieszkam w trójmieście, ale bardzo chce zamieszkać w stolicy, lub innym duzym mieście. Zmusza mnie do tego sytuacja, a mianowicie brak parcy... Jestem atrakcyjną blondynką, z poczuciem humoru, elokwentną ... Skoczyłam niełatwe studia na uniewerku, co jak widac pracy niezapewnia. Chce wynająć mieszkanie w Wawie i znaleźć prace w zawodzie... Dlatego szukam Pana, który mi to umożliwi, między innymi wynajmnie mieszkanko w stolicy, i mnie brzydko mówiąc utrzyma na poczatku, pomoc w znalezieniu pracy także miło widziana...
Nie jestem głupia blondyka, umiem się odwdzięczyć...
Ps. Nie interesują mnie prywatki! |