PROSZĘ O ZAPOZNANIE SIĘ Z POMOCĄ JEŻELI NIE ZNAJDZIESZ TU ODPOWIEDZI NA SWOJE PYTANIE TO ZNAJDZIESZ KONTAKT DO ADMINISTRATORA SERWISU SCHADZKA.COM !


PYT: Jak mam dokonać opłaty za dostęp do pełnej wersji serwisu ??

ODP: Wiele osób pyta właśnie o to więc opiszę to krok po kroku:

1. Zarejestruj się w systemie używając linku REJESTRACJA - uzupełnij formularz i zapamiętaj hasło

2. Zaloguj sie do systemu używając linku LOGOWANIE - podaj dane które wprowadziłeś podczas rejestracji

3. Jeżeli jeszcze nie dokonałeś wpłay i Twoje konto jest nie aktywne uzyskasz dostęp do spersonalizowanej strony płatności.

4. Na stronie płatności określ sposób dokonania wpłaty (karta, bank, poczta) i postępuj dalej zgodnie ze znajdującym sie tam opisem.

PYT: Podczas wysylania odpowiedzi na anons dostaje informację iż musze potwierdzić swój adres e-mail ???

ODP: Ze względu na nadużycia oraz "głupie dowcipy" zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia systemu umożliwiającego potwierdzenie iż adres e-mail podawany w formularzu odpowiedzi należy do osoby wysyłającej taką odpowiedz. Cała operacja jest prosta i szybka. W przypadku kiedy Twój adres nie jest jeszcze zarejestrowany w syetemie w trakcie wysyłania odpowiedzi również wysyłana jest na wskazany przez Ciebie adres opowienia informacja z instrukcją. Po otrzymaniu tej wiadomości należy zgodnie z otrzymaną instrukcja kliknąć w link tam wskazany. Po tej operacji można dalej wysyać odpowiedzi.

PYT: Chciała bym, aby na mój anons mogli odpowiadać tylko użytkownicy którzy wykupili abonament. Zauważyłam, że kiedy na ogłoszenia mogą odpowiadać tylko zarejestrowani i aktywni użytkownicy wtedy odpowiedzi są konkretne i rzeczowe.

ODP: Oczywiście istnieje taka możliwość - wystarczy iż umieścisz w naszym systemie swój anons ale potwierdzisz go dopiero po upływie 4 dni od zamieszczenia. W takim przypadku możliwość kontaktu oraz zapoznania się z Twoimi zdjęciami będą mieli tylko użytkownicy którzy opłacili abonament a tym samym są poważnie zainteresowani nawiązaniem kontaktu w realnym świecie. Taką metodą również ograniczasz dostęp do Twojego zdjęcia, które w przypadku natychmiastowego potwierdzenia anonsu zaraz po zamieszczeniu jest dostępne dla wszystkich odwiedzających nasze strony.

PYT: Czy osoba zamieszczająca anons również musi się zarejestrować oraz czy ponosi w związku z zamieszczeniem ogłoszenia jakieś koszty ?

ODP: Aby zamieścić ogłoszenie nie trzeba się rejestrować w naszym systemie i nie pobierane są z tytułu żadne opłaty. W dowolnej chwili wystarczy nacisnąc link DODAJ ANONS

PYT: Zamieszczam ogłoszenie lecz nie pojawia się ono na waszej stronie?.

ODP: Po zamieszczeniu ogłoszenia na wskazany przez Ciebie adres e-mail wysyłany jest specjalnie przygotowana wiadomość zawierająca link z kodem pozwalającym aktywować ogłoszenie w systemie. Postępuj zgodnie z instrukcją znajdującą sie w tej wiadomości.

PYT: Zamieszczam ogłoszenie lecz nie dostaje kodu do jego aktywacji.

ODP: Sprawdz czy w Twojej skrzynce poczty e-mail jest wolne miejsce. Wiele darmowych kont pocztowych funkcjonuje bardzo niepoprawnie. Szczególnie źle funkcjonuje poczya @wp.pl - polecamy założenie konta pocztowego na gmail.com.

PYT: Dla czego nie macie opcji wyświetlania ostatnio potwierdzonych anonsów ?

ODP: Opcja taka dostępna jest dla zarejestrowanych i aktywnych użytkowników naszego serwisu. Po poprawnej autoryzacji dostępna jest możliwość wyświetlenia wszystkich ogłoszeń. Ostatnio potwierdzone ogłoszenia ze wszystkich kategorii wyświetlane są na początku, a więc mając dostęp do tej opcji nie przeoczysz żadnego anonsu.

PYT: Dzis okolo godziny 12 wyslalem przelewem, wewnatrz mBanku, 99zl i chce sie dowiedziec o kotrej godzinie moje konto bedzie aktywne ?

ODP: System sprawdza wpłaty w godzinach 20-21 i jeżeli Twoja wpłata bedzie już na na naszym koncie dostęp zostanie przydzielony - wtedy możesz się już logowac na stronie www.schadzka.com

PYT: Nie jestem w stanie zarejestrować się bo nie widzę żadnego linku do rejestracji. Proszę o pomoc.

ODP: Na stronie glownej pod banerem widnieje link REJESTRACJA wystarczy w niego kliknac.

PYT: Mam pytanie dotyczące opłaty (99zł) za korzystanie z anonsów starszych niż 3 dni. Czy opłata jest wnoszona za jakiś konkretny okres (nie znalazłem takiej informacji).

ODP: Oplata aktywuje Twoje konto na 3 miesice.

PYT: Zarejestrowalem sie kiedys a teraz nie pamietam hasla - czy moge je odzyskac ? (zapomniałem hasło)

ODP: Prosze ponownie wypelnic formularz rejestracyjny. Jezeli system stwierdzi iz twoj adres mailowy jest juz zarejestrowany zaproponuje Ci wyslanie hasla. Zagubione haslo otrzymasz na swoj adres e-mai.

PYT: Po co mam sie rejestrowac ?

ODP: W wersji podstawowej masz pełny dostęp do wszystkich ogłoszeń lecz adresy kontaktowe dostępne są tylko do anonsów dodanych na przestrzeni ostatnich 5 dni. Oczywiscie jezel chcesz sobie tylko poczytac ogloszenia dodawane przez innych nie ma potrzeby rejestracji. Jezeli natomiast chcesz odpowiedziec na interesujace Cie ogloszenie starsze niz 3 dni niezbedna jest rejestracja. Bedac zarejestrowanym automatycznie stajesz sie bardziej wiarygodny gdyz ta niewielka oplata potwierdza to ze jestes powaznie zainteresowany nawiazaniem kontaktu. W wersji pelnej masz rowniez duzo mniejsza konkurencjie a twoj list nie zaginie w gaszczu maili od innych ludzi.

PYT: Rejestrujac sie w waszym serwisie podaje swoje dane osobowe co sie z nimi dzieje ?

ODP: Podawanie dokladnych danych osobowych nie jest potrzebne. Najwazniejsze dane to adres e-mail oraz haslo. Pozostale dane niezbedne sa do przygotowania gotowego formularza wplaty i tylko do tego celu sa wykorzystywane.

PYT: Czy wplaty moge dokonac tylko na formularzu wydrukowanym z waszej strony ?

ODP: Wplata moze byc dokonana w dowolny sposob, nalezy jednak pamietac aby w tytule wplaty podac swoj ID oraz e-mail - jest to niezbedne do zidentyfikowania wplaty oraz przydzielenia dostepu.

PYT: Interesuje mnie tylko jeden adres e-mail. Czy nie mozecie mi go podac ?

ODP: System uniemozliwia takie dzialania i bylo by to nieuczciwe w stosunku do osob ktore sie zarejestrowaly wiec niestety nie ma takiej mozliwosci.

PYT: Ktos regularnie usuwa moje ogloszenie - co sie dzieje ?

ODP: Wiele osób traktuje schadzka.com jako globalną tablicę ogłoszeń zamieszczając różnego rodzaju ogłoszenia niejednokrotnie nie mające nic wspólnego z tematyką tej strony. Jeżeli nie była by prowadzona weryfikacja zamieszczanych anonsów po kilku dniach na schadzka.com znajdowały by się ogłoszenia oferujące sprzedaż rzepaku, rur miedzianych, makulatury, luksusowych limuzyn, itp. itd. Wiele osób również zamieszcza anonse niezgodne z regulaminem często we wszystkich kategoriach - jeżeli takie anonse nie były by usuwane zapanował by tu chaos a strona przestała by być funkcjonalna. Jeżeli twój anons jest usuwany otrzymujesz informacje o treści zamieszczonej poniżej.

Twój anons został usunięty ze strony www.schadzka.com z przyczyn regulaminowych.

Prawdopodobną przyczyną usunięcia może być:
- zamieszczenie w anonsie lub załączonym zdjęciu nr telefonu
- umieszczenie linku bez http:// w treści anonsu
- umieszczenie linku do strony nie akceptowanej przez serwis schadzka.com
- umieszczenie w anonsie lub załączonym zdjęciu adresu e-mail lub nr komunikatora np. GG, tlen, ICQ
- umieszczenie anonsu w niewłaściwej kategorii
- umieszczenie w anonsie treści o podtekście finansowym w grupie innej niż SPONSORING !!!
- zamieszczaniem anonsu częściej niż co 7 dni posługując się różnymi adresami e-mail
- załączone zdjęcie budzi wątpliwości co do oryginalności (nie jest to twoje zdjęcie)
- pan zamieścił anons w kategorii GRUPOWO a nie PAN DOŁĄCZY DO GRUPY
- zamieszczenie ogłoszenia niezgodnego z regulaminem

Możesz ponownie zamieścić anons pod warunkiem że będzie on zgodny z regulaminem i umieszczony w odpowiedniej kategorii. Natrętne łamanie regulaminu będzie karane permanentnym blokowaniem możliwości zamieszczania ogłoszeń. Podczas zamieszczania nowego anonsu zapoznaj się dokładnie z zasadami obowiązującymi w naszym serwisie. Zapraszamy www.schadzka.com

PAMIĘTAJ - jeżeli notorycznie będziesz zamieszczał anonse nie zgodne z regulaminem twój adres e-mail trafi na czarną listę i nie będziesz mógł dłużej zamieszczać ogłoszeń na naszej stronie.

PYT: Mój licznik odpowiedzi się zwiększa lecz ja niestety nic nie otrzymuje do swojej skrzynki e-mail.

ODP: Niektóre serwery pocztowe głównie Wirtualna Polska posiada "super filtry antyspamowe" i w przypadku kiedy ktoś odpowie na Twój anons podając swój zły zwrotny adres mailowy serwer nie dostarczy takiej wiadomości do Ciebie gdyż potraktuję ją jak śmieci. Fizycznie wiadomość zostanie do Ciebie wysłana i dla tego właśnie licznik się zmieni. Proponuje stosowanie innych kont pocztowych różnych od @wp.pl z innymi serwerami nie zanotowaliśmy takiego problemu.

PYT: Dlaczego nie mogę odpowiedzieć na ogłoszenia starsze niż 3 dni mimo opłaty rejestracyjnej?

ODP: Aby system mógł utrzymać informacje o poprawnej autoryzacji należy w przeglądarce Internet Explorer w menu NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka ZABEZPIECZENIA pole POZIOM ZABEZPIECZEŃ DLA TEJ STREFY (Internet) -> proszę ustawić poziom zabezpieczeń ŚREDNI (tak jak to jest ustawione podczas instalacji systemu) lub ŚREDNIO-NISKI.

Dodatkowo proszę usunąć pliki tymczasowe przeglądarki Internet Explorer -> NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka OGÓLNE pole TYMCZASOWE PLIKI INTERNETOWE przycisk USUŃ.

Proszę również sprawdzić czy nie jest włączone korzystanie z serwera proxy (NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka POŁĄCZENIA -> przycisk USTAWIENIA SIECI LAN -> pole SERWER PROXY opcja "Użyj serwera proxydla sieci LAN" nie powinna być zaznaczona).

PYT: Po poprawnym zalogowaniu się w systemie i przejściu na kolejną stronę w serwisie schadzka.com otrzymuję komunikat iż nie jestem zalogowany ???

ODP: Aby system mógł utrzymać informacje o poprawnej autoryzacji należy w przeglądarce Internet Explorer w menu NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka ZABEZPIECZENIA pole POZIOM ZABEZPIECZEŃ DLA TEJ STREFY (Internet) -> proszę ustawić poziom zabezpieczeń ŚREDNI (tak jak to jest ustawione podczas instalacji systemu) lub ŚREDNIO-NISKI.

Dodatkowo proszę usunąć pliki tymczasowe przeglądarki Internet Explorer -> NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka OGÓLNE pole TYMCZASOWE PLIKI INTERNETOWE przycisk USUŃ.

Proszę również sprawdzić czy nie jest włączone korzystanie z serwera proxy (NARZĘDZIA -> OPCJE INTERNETOWE -> zakładka POŁĄCZENIA -> przycisk USTAWIENIA SIECI LAN -> pole SERWER PROXY opcja "Użyj serwera proxydla sieci LAN" nie powinna być zaznaczona).

UWAGA !!! Po poprawnej autoryzacji masz dostęp do wszystkich opcji schadzka.com - jeżeli pozostaniesz bezczynny przez 15 minut będziesz musiał ponownie się zalogować. Po zakończeniu pracy z serwisem schadzka.com polecamy zamknąć wszystkie okna przeglądarki internetowej aby w ten sposób permanentnie wylogować się z systemu.

PYT: Chcę odpowiedzieć na anons ale nie pamiętam jego treści - posiadam tylko jego numer ID - Czy mogę wyświetlić treść tego anonsu dla przypomnienia czy muszę przeglądać wszystkie ogłoszenia ???

ODP: Oczywiście można wyświetlić treść takiego anonsu na dwa sposoby:

1. Jeżeli posiadasz odpowiedź wygenerowaną przez system schadzka.com w stopce takiego maila znajduje się wyszczególniony nr ID anonsu na który odpowiedziałeś lub otrzymałeś odpowiedz - wystarczy kliknąć w ten numer będący linkiem do treści tego anonsu znajdującego się w systemie schadzka.com

2. Na głównej stronie znajdziesz link WYŚWIETL ANONS po kliknięciu w który zostaniesz zapytany o nr ID anonsu którego treść chcesz wyświetlić - wystarczy uzupełnić to pole i wcisnąć przycisk OK. Jeżeli anons dalej aktywny jest w naszym systemie zostanie on wyświetlony.

PYT: Co sie dzieje. Odpowiadam na ogloszenie i otrzymuje error jakoby moj adres pocztowy nie istnial, a przeciez istnieje. O co chodzi? Odpowiedz ze strony dostaje, ale czy osoba do ktorej wysylam dostaje moj list?

ODP: Serwer @wp.pl (Wirtualna Polska) na którym prawdopodobnie znajduje się skrzynka osoby do której wysyłasz swoją odpowiedz ma zainstalowane filtry "antyspamowe" oraz jakieś inne tajemnicze zabezpieczenia co powoduje iż Twój adres e-mail traktowany jest jako podejrzany i przez to nie możesz wysłać odpowiedzi na interesujący Cię anons. Proponuje podać inny adres zwrotny (możesz założyć konto pocztowe na darmowym serwerze). Twoja odpowiedz w przypadku wystąpienia tego błędu nie dotrze do adresata - osoby która zamieściła to ogłoszenie.

PYT: Chcę usunąć swoje ogłoszenie z systemu ale gdzieś zapodziałem link pozwalający to uczynić. Co robić ?

ODP: Na stronie głównej znajdziesz link KASUJ który umożliwi Ci odzyskanie kodu oraz samodzielne usinięcie anonsu.

PYT: Nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie co mam teraz zrobić ???

ODP: Proszę dokładnie opisać swój problem i wysłać to pytanie do administratora systemu klikając w ten link -> POCZTA DO ADMINA

randki internetowe | oprogramowanie sklepu internetowego | darmowe fora dyskusyjne bez limitów - załóż darmowe forum

rezygnacja z biuletynu informacyjnego - usuń dane z systemu

reklama


za treść ogłoszeń serwis schadzka.com nie ponosi odpowiedzialności